Pekkola Eliel (Lappeenrannan Veiterä) 

Sarjat 2023-24

U14/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
20.1. Veiterä - JPS 8-11 1 1
20.1. Veiterä - OLS Sininen 4-20 0 1
20.1. Veiterä - OLS Keltainen 23-4 5 2
14.1. Kampparit Valkoinen - Veiterä 7-4 2 0
14.1. Kampparit Musta - Veiterä 11-7 1 2
30.12.2023 Kampparit Musta - Veiterä 4-5 0 0
30.12.2023 Veiterä - OLS Keltainen 14-7 3 0
9.12.2023 JPS - Veiterä 10-11 2 0
9.12.2023 OLS Sininen - Veiterä 1-18 2 3
9.12.2023 OLS Keltainen - Veiterä 10-15 3 2
6.12.2023 Veiterä - Kampparit Valkoinen 28-2 2 8
6.12.2023 Veiterä - Kampparit Musta 11-5 1 2

Sarjat 2022-23

U14/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2023 Veiterä - Helsinki 14-7 0 2
5.3.2023 WP 35 - Veiterä 5-6 1 0
4.3.2023 Akilles - Veiterä 0-12 1 0
4.3.2023 Veiterä - Botnia 4-8 0 0
3.3.2023 Veiterä - OLS 22-1 2 2
3.3.2023 Kampparit - Veiterä 3-13 0 1
11.2.2023 Kampparit - Veiterä 2-15 1 1
11.2.2023 Veiterä - Kampparit 10-4 0 0
5.2.2023 Veiterä - JPS 8-6 0 0
5.2.2023 Veiterä - OLS 14-6 0 1
4.2.2023 OLS - Veiterä 5-18 2 0
4.2.2023 JPS - Veiterä 7-13 0 0
6.12.2022 Veiterä - WP 35 8-11 1 1
6.12.2022 WP 35 - Veiterä 9-9 0 0

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
15.1.2023 Veiterä - OLS/keltainen 1-7 0 0
15.1.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-0 0 0
15.1.2023 Veiterä - HIFK 5-6 1 1
15.1.2023 JPS/punainen - Veiterä 1-3 1 1
18.12.2022 Veiterä - HIFK 4-5 2 1
18.12.2022 JPS/punainen - Veiterä 3-1 1 0
18.12.2022 Veiterä - OLS/keltainen 0-13 0 0
18.12.2022 Botnia/Sininen - Veiterä 3-3 3 0

Sarjat 2021-22

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
13.2.2022 Veiterä/valkoinen - JPS/punainen 8-2 0 0
13.2.2022 OLS/sininen - Veiterä/valkoinen 3-10 0 0
13.2.2022 Kampparit/Musta - Veiterä/valkoinen 0-18 0 0
13.2.2022 WP 35/keltainen - Veiterä/valkoinen 7-6 0 0
15.1.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 1-0 0 0
15.1.2022 Botnia/Sininen - Veiterä/valkoinen 6-7 0 0
15.1.2022 Veiterä/valkoinen - HIFK/Kilpi 9-2 0 0

U12/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.2.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 5-2 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - Akilles valkoinen 10-0 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - Botnia/Sininen 2-2 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - HIFK 0-3 0 0
15.1.2022 Veiterä/vihreä - Narukerä/valk 1-1 0 0
15.1.2022 Botnia/Valkoinen - Veiterä/vihreä 4-9 0 0
15.1.2022 Veiterä/vihreä - HIFK 2-4 0 0
8.1.2022 Veiterä/vihreä - Narukerä/valk 7-0 0 0
8.1.2022 Akilles - Veiterä/vihreä 1-6 0 0
8.1.2022 Veiterä/vihreä - JPS/sininen 5-0 0 0
8.1.2022 WP 35/musta - Veiterä/vihreä 1-6 0 0
8.1.2022 Kampparit/Valkoinen - Veiterä/vihreä 1-7 0 0
18.12.2021 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 0-12 0 0
18.12.2021 Veiterä/vihreä - OLS/keltainen 7-2 0 0
13.11.2021 OLS/keltainen - Veiterä/vihreä 1-4 0 0

U10/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
13.2.2022 JPS - Veiterä 0-9 0 0
13.2.2022 Veiterä - WP 35/musta 5-0 0 0
13.2.2022 Kampparit - Veiterä 0-5 0 0

U12 Alempi lopputurnaus/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 1-4 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - JPS/sininen 4-3 0 0
5.3.2022 HIFK - Veiterä/vihreä 2-6 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Botnia/Sininen 1-10 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Vesta 2-2 0 0
5.3.2022 Botnia/Sininen - Veiterä/vihreä 8-4 0 0