Holopainen Luukas (Warkauden Pallo-35) 

Sarjat 2021-22

U18/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
20.2. WP 35 - Akilles 5-14 1 0
23.1. WP 35 - Narukerä 1-16 0 0 10
22.1. WP 35 - Veiterä/U18 3-8 0 1
16.1. WP 35 - JPS 2-8 0 0
19.12.2021 WP 35 - Helsinki YJ/P17 2-5 1 0
15.12.2021 Kampparit - WP 35 13-1 0 0
9.12.2021 Akilles - WP 35 11-4 2 0
4.12.2021 Narukerä - WP 35 5-3 1 0
25.11.2021 WP 35 - Kampparit 2-13 0 1
20.11.2021 JPS - WP 35 3-2 0 0

Sarjat 2020-21

P17/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
28.2.2021 Helsinki YJ/P17 - WP 35 14-3 0 0
21.2.2021 Akilles - WP 35 4-2 0 0
20.2.2021 Helsinki YJ/P17 - WP 35 10-2 1 0
12.2.2021 Narukerä - WP 35 14-4 1 0
6.2.2021 WP 35 - Narukerä 3-9 1 0 5
23.1.2021 WP 35 - Helsinki YJ/P17 0-10 0 0
22.1.2021 Kampparit - WP 35 11-3 1 0
17.1.2021 WP 35 - Akilles 3-7 0 0
16.1.2021 WP 35 - JPS 0-9 0 0
10.1.2021 JPS - WP 35 13-1 0 0
7.1.2021 WP 35 - Kampparit 2-21 0 0
3.1.2021 Veiterä - WP 35 5-1 0 0

Sarjat 2019-20

P17/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
2.2.2020 WP 35 - Kampparit/musta 1-16 0 0
19.1.2020 Kampparit/musta - WP 35 5-1 0 0
18.1.2020 WP 35 - OLS LRK YJ 3-10 1 0
12.1.2020 Akilles - WP 35 2-11 2 0
11.1.2020 Botnia/P17 - WP 35 4-3 1 0
5.1.2020 WP 35 - Botnia/P17 2-13 0 0 10
27.12.2019 WP 35 - Narukerä 5-8 3 0
22.12.2019 Narukerä - WP 35 12-5 1 2
21.12.2019 JPS/P17 - WP 35 27-2 1 0
9.12.2019 WP 35 - Kampparit/valkoinen 1-3 0 0
1.12.2019 WP 35 - JPS/P17 2-16 2 0

P15 karsinta/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
10.11.2019 PaSa Bandy - Vesta/15 6-3 0 0
10.11.2019 JPS - PaSa Bandy 9-1 0 0
10.11.2019 PaSa Bandy - Akilles 5-7 1 0

P15 Alempi/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
2.2.2020 PaSa Bandy - Kampparit/valkoinen 8-4 2 0 10
18.1.2020 PaSa Bandy - Veiterä 6-4 0 0
6.1.2020 Veiterä - PaSa Bandy 4-7 3 0
29.12.2019 Kampparit/valkoinen - PaSa Bandy 3-5 2 1 10
27.12.2019 PaSa Bandy - Narukerä/P15 9-0 1 1
22.12.2019 Narukerä/P15 - PaSa Bandy 12-10 1 3
15.12.2019 PaSa Bandy - Vesta/15 2-4 2 0
14.12.2019 Vesta/15 - PaSa Bandy 9-1 0 1

LT15Y/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
1.3.2020 Veiterä - PaSa Bandy 3-2 1 0
1.3.2020 PaSa Bandy - Narukerä/P15 1-0 0 0
29.2.2020 Narukerä/P15 - PaSa Bandy 3-3 1 1
29.2.2020 PaSa Bandy - Veiterä 0-6 0 0

Sarjat 2018-19

P15/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
17.3.2019 WP 35 - Kampparit/15Valkoinen 0-7 0 0
17.3.2019 WP 35 - Veiterä/15 1-3 1 0
16.3.2019 WP 35 - Botnia/15Valkoinen 1-6 0 1
16.3.2019 Veiterä/15 valk - WP 35 1-0 0 0
16.3.2019 Helenelund - WP 35 1-3 0 0
10.2.2019 WP 35 - Veiterä/15 4-4 4 0
9.2.2019 WP 35 - LRK/OLS YJ/15 1-7 0 1 5
26.1.2019 JPS/15 - WP 35 6-0 0 0
26.1.2019 WP 35 - JPS/15 1-13 0 1
19.1.2019 Kampparit/15Musta - WP 35 11-1 1 0
13.1.2019 Veiterä/15 - WP 35 2-5 2 0
5.1.2019 WP 35 - Kampparit/15Valkoinen 2-4 0 2
22.12.2018 Kampparit/15Valkoinen - WP 35 5-6 0 3
2.12.2018 Akilles/15 - WP 35 4-2 2 0
2.12.2018 Narukerä - WP 35 9-0 0 0
2.12.2018 HIFK/15 - WP 35 14-0 0 0
1.12.2018 Vesta/P15 - WP 35 3-3 3 0
1.12.2018 Botnia/15Sininen - WP 35 22-0 0 0
1.12.2018 Botnia/15Valkoinen - WP 35 6-1 1 0
25.11.2018 LRK/OLS YJ/15 - WP 35 9-1 1 0

Sarjat 2017-18

P13/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
11.3.2018 OLS - WP 35 3-4 0 0
11.3.2018 WP 35 - JPS/Punainen 2-6 1 1
10.3.2018 WP 35 - Narukerä 4-2 1 0
10.3.2018 OLS - WP 35 2-3 0 1
10.3.2018 Botnia/Valkoinen - WP 35 0-9 3 1
10.3.2018 WP 35 - Vesta 2-14 0 0
17.2.2018 JPS/Punainen - WP 35 13-3 0 0
17.2.2018 JPS/Sininen - WP 35 5-8 0 0
4.2.2018 PaSa Bandy - WP 35 5-11 0 0
3.2.2018 OLS - WP 35 3-12 0 0
3.2.2018 WP 35 - OLS 6-2 0 0
20.1.2018 WP 35 - JPS/Sininen 9-6 0 0
20.1.2018 WP 35 - JPS/Punainen 3-8 0 0
14.1.2018 Veiterä/P13 - WP 35 5-7 0 0
25.11.2017 Kampparit/musta - WP 35 6-6 0 0

Sarjat 2016-17

P15/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
15.1.2017 - Botnia/Valkoinen 0-8 0 0
15.1.2017 - Botnia/Sininen 0-11 0 0
14.1.2017 - Narukerä 2-10 0 0
13.1.2017 - Akilles 1-10 0 0
13.1.2017 HIFK - WP 35 6-1 0 0

P13/WP 35

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.3.2017 Veiterä/P13 - WP 35 2-10 0 0
12.3.2017 Kampparit/valkoinen - WP 35 9-4 0 0
12.3.2017 Sudet - WP 35 4-8 0 0
11.3.2017 WP 35 - Kampparit/valkoinen 3-10 0 0
11.3.2017 WP 35 - Sudet 6-1 0 0
11.3.2017 WP 35 - Veiterä/P13 5-10 0 0
26.2.2017 Kampparit/Musta - WP 35 13-1 0 0
19.2.2017 WP 35 - JPS/Punainen 0-10 0 0
19.2.2017 WP 35 - JPS/Sininen 1-12 0 0
18.2.2017 Veiterä/P13 - WP 35 13-3 0 0
18.2.2017 Sudet - WP 35 8-8 0 0
12.2.2017 WP 35 - OLS 4-10 0 0
5.2.2017 JPS/Sininen - WP 35 12-1 0 0
5.2.2017 JPS/Punainen - WP 35 17-1 0 0
28.1.2017 WP 35 - Veiterä/P13 4-8 0 0
22.1.2017 Botnia/Sininen - WP 35 17-0 0 0
21.1.2017 WP 35 - HIFK/05 3-13 0 0
21.1.2017 HIFK/04 - WP 35 11-0 0 0
21.1.2017 WP 35 - Vesta 3-13 0 0
18.12.2016 WP 35 - Kampparit/valkoinen 9-6 0 0
18.12.2016 WP 35 - Kampparit/Musta 0-10 0 0
10.12.2016 OLS - WP 35 11-5 0 0

Pelikiellot

Sarja Joukkue Nro Pvm Syy Kesto Ottelut