Arponen Petrus (Narukerä) 

Sarjat 2023-24

Turnaukset/Narukerä Valkoinen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
30.9.2023 Vesta - Narukerä Valkoinen 10-2 0 0
30.9.2023 Narukerä Valkoinen - Botnia Sininen 8-2 0 0
30.9.2023 Vesta/kelt - Narukerä Valkoinen 10-4 0 0
30.9.2023 Narukerä Valkoinen - HIFK/valkoinen 2-7 0 0

U14/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
21.1. Narukerä Valkoinen - Narukerä Punainen 5-0 0 0
6.1. Narukerä Punainen - Akilles 6-2 1 0

U14/Narukerä Valkoinen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
18.2. Vesta - Narukerä Valkoinen 1-2 0 1
10.12.2023 Narukerä Punainen - Narukerä Valkoinen 4-6 3 0

U12/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
24.2. Narukerä Punainen - WP 35 2-2 1 1
24.2. Narukerä Punainen - HIFK/12 valkoinen 4-1 1 0
24.2. Narukerä Punainen - Vesta 5-0 2 0
24.2. Narukerä Punainen - JPS/punainen 0-0 0 0
24.2. HIFK - Narukerä Punainen 2-1 1 0
24.2. Veiterä - Narukerä Punainen 4-1 0 1
10.2. Narukerä Punainen - HIFK 4-4 1 0
10.2. Narukerä Punainen - Akilles 9-4 5 0
10.2. Narukerä Punainen - JPS/punainen 4-3 2 0
10.2. Narukerä Punainen - OLS/keltainen 2-5 0 0
3.2. Narukerä Punainen - Veiterä 1-8 1 0
3.2. Narukerä Punainen - Vesta 11-5 3 3
3.2. HIFK - Narukerä Punainen 6-2 1 0
27.1. Narukerä Punainen - JPS/punainen 6-6 4 0
27.1. Akilles - Narukerä Punainen 4-7 1 0
27.1. JPS/punainen - Narukerä Punainen 4-6 3 0
27.1. Narukerä Punainen - Akilles 11-5 3 0
26.11.2023 Narukerä Punainen - Narukerä Valkoinen 1-4 1 0
26.11.2023 Kampparit/Musta - Narukerä Punainen 3-4 3 0
26.11.2023 JPS/valkoinen - Narukerä Punainen 2-1 1 0
26.11.2023 JPS/punainen - Narukerä Punainen 4-3 0 0
26.11.2023 Narukerä Punainen - WP 35 4-7 3 0
-- Narukerä Punainen - Vesta 7-7 4 0

Sarjat 2022-23

U14/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.2.2023 Botnia - Narukerä 10-3 0 0
12.2.2023 Narukerä - Botnia 1-4 0 0
5.2.2023 Narukerä - Akilles 3-1 0 0
29.1.2023 Helsinki - Narukerä 3-4 0 0
8.1.2023 Akilles - Narukerä 5-5 0 0
6.1.2023 Narukerä - Helsinki 1-14 0 0

U12/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
26.2.2023 WP 35 - Narukerä Punainen 0-4 0 0
26.2.2023 Narukerä Punainen - Akilles 6-2 0 0
26.2.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 8-2 0 0
26.2.2023 Kampparit/Musta - Narukerä Punainen 3-4 0 0
26.2.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 3-2 0 0
4.2.2023 Akilles - Narukerä Punainen 3-5 3 0
4.2.2023 Botnia/Sininen - Narukerä Punainen 2-0 0 0
4.2.2023 Veiterä - Narukerä Punainen 6-4 1 0
4.2.2023 Narukerä Punainen - HIFK 2-12 0 0
28.1.2023 Vesta - Narukerä Punainen 2-8 5 0
28.1.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 0-6 0 0
28.1.2023 JPS/punainen - Narukerä Punainen 0-1 0 0
28.1.2023 Narukerä Punainen - Vesta 12-1 3 4
15.1.2023 Narukerä Punainen - HIFK 1-4 0 0
15.1.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 4-2 1 0
15.1.2023 OLS/keltainen - Narukerä Punainen 5-1 0 0
15.1.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-0 1 0
3.12.2022 WP 35 - Narukerä Punainen 1-5 2 0
3.12.2022 Narukerä Punainen - JPS/punainen 2-4 0 0
3.12.2022 Narukerä Punainen - OLS/keltainen 3-7 1 0
3.12.2022 Narukerä Punainen - Veiterä 1-13 0 0
5.11.2022 Kalix - Narukerä Punainen 5-2 0 0
5.11.2022 JPS/punainen - Narukerä Punainen 7-2 0 0
5.11.2022 Narukerä Punainen - OLS/keltainen 1-12 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.3.2023 JPS/punainen - Narukerä Punainen 3-2 0 0
12.3.2023 Narukerä Punainen - Botnia/Sininen 1-3 1 0
12.3.2023 OLS/sininen - Narukerä Punainen 3-6 3 0
12.3.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 1-3 0 0
11.3.2023 OLS/keltainen - Narukerä Punainen 9-0 0 0
11.3.2023 Narukerä Punainen - HIFK/Kilpi 0-4 0 0
11.3.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-9 2 0
11.3.2023 OLS/sininen - Narukerä Punainen 3-2 1 0

Sarjat 2021-22

U12/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
15.1.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 1-0 0 0
15.1.2022 HIFK/Kilpi - Narukerä Punainen 2-6 0 0
15.1.2022 Narukerä Punainen - Botnia/Sininen 5-1 0 0
8.1.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 14-0 0 0
8.1.2022 Narukerä Punainen - JPS/punainen 1-4 0 0
8.1.2022 Narukerä Punainen - Kampparit/Musta 3-3 0 0
8.1.2022 WP 35/keltainen - Narukerä Punainen 10-0 0 0
8.1.2022 Narukerä Punainen - Botnia/Sininen 1-8 0 0
18.12.2021 Narukerä Punainen - OLS/sininen 1-0 0 0
18.12.2021 Narukerä Punainen - Veiterä/valkoinen 0-12 0 0

U12/Narukerä Valkoinen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.2.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 5-2 0 0
5.2.2022 Botnia/Sininen - Narukerä/valk 0-0 0 0
5.2.2022 Akilles valkoinen - Narukerä/valk 0-1 0 0
5.2.2022 Akilles - Narukerä/valk 1-0 0 0
15.1.2022 HIFK - Narukerä/valk 2-5 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
27.2.2022 WP 35/keltainen - Narukerä Punainen 9-0 0 0
27.2.2022 Narukerä Punainen - OLS/sininen 1-2 0 0
27.2.2022 Kampparit/Valkoinen - Narukerä Punainen 3-8 2 0
27.2.2022 Narukerä Punainen - OLS/keltainen 3-2 1 0
26.2.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 12-1 0 0
26.2.2022 Narukerä Punainen - JPS/punainen 1-8 0 0
26.2.2022 Narukerä Punainen - OLS/keltainen 7-1 1 0
26.2.2022 Kampparit/Musta - Narukerä Punainen 5-1 1 0

Sarjat 2020-21

P11/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
30.1.2021 Narukerä Punainen - JPS/sininen 1-4 0 0
30.1.2021 Narukerä Punainen - Botnia/P11 Oranssi 5-3 0 1
30.1.2021 Narukerä Punainen - JPS/punainen 4-5 1 0
30.1.2021 Narukerä Punainen - Botnia/P11 Sininen 4-4 0 0

Sarjat 2019-20

P11/Narukerä Valkoinen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
16.2.2020 OLS - Narukerä valkoinen 13-0 0 0
16.2.2020 JPS - Narukerä valkoinen 9-0 0 0
16.2.2020 HIFK - Narukerä valkoinen 9-0 0 0
16.2.2020 HIFK - Narukerä valkoinen 11-5 0 0
14.12.2019 Narukerä valkoinen - Kampparit/valkoinen 0-9 0 0
14.12.2019 Narukerä valkoinen - WP 35/keltainen 0-15 0 0