Narukerä Punainen  
 



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Sininen
Sukat Punainen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Sininen
Sukat Punainen

Yhteyshenkilö:
Johanna Taipale

Turnaukset Varkaus A
NroPvmKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
538la 14.1111:40Kämäri, VarkausNarukerä PunainenVesta2–11 (1–6)71
539la 14.1114:20Kämäri, VarkausNarukerä PunainenWP 352–3 (1–1)81
541la 14.1119:40Kämäri, VarkausKampparit/ValkoinenNarukerä Punainen9–0 (3–0)49

Jatko-ottelut

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
549su 15.1111:40Kämäri, VarkausNarukerä PunainenT17Maajoukkue6–3 (4–1)

P15 P15A
NroPvmKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
337ke 06.0115:30KisapuistoVeiteräNarukerä Punainen10–4 (7–1)0
349su 10.0111:00Amiko Areena, PoriNarukerä PunainenJPS/sin17–1 (10–0)12
358su 17.0110:30Amiko Areena, PoriNarukerä PunainenVeiterä1–5 (1–2)18
362su 31.0114:00Hänni, MikkeliKampparit/ValkoinenNarukerä Punainen6–1 (4–0)0
341su 31.0116:00Hänni, MikkeliNarukerä PunainenKampparit/Valkoinen1–8 (0–4)0
365la 06.0216:30Kämäri, VarkausWP 35Narukerä Punainen1–1 (1–1)0
375su 07.0211:45Amiko Areena, PoriNarukerä PunainenHIFK3–1 (1–1)5
351su 07.0213:55Amiko Areena, PoriHIFKNarukerä Punainen2–8 (0–3)5
355la 13.0209:00Amiko Areena, PoriNarukerä PunainenWP 355–4 (3–0)9
372su 21.0212:00Viitaniemi p2, JkyläJPS/sinNarukerä Punainen0–12 (0–2)0

Jatko-ottelut, jos alkulohkon ensimmäinen (Jatkopelit)

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 2. paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 3. paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 4. paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 5. paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 6. paras ensimmäinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon toinen (Jatkopelit)

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 2. paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 3. paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 4. paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 5. paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

Jatko-ottelut, jos alkulohkon 6. paras toinen

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulos
689--:--JPS/punainenNarukerä Punainen1-6

P15

OttelutMaalitSP
2 Haavisto Taneli   000
5 Vikman Veikka   000
6 Taipale Severi   000
7 Aaltonen Veikka   000
8 Penttilä Emil   000
9 Kuusisto Viljami   Y 000
12 Lindfors Juho   000
15 Pirttinen Jonni   000
16 Arponen Sampo   000
17 Tuominen Arttu   000
18 Aaltonen Valtti   000
19 Hietikko Teppo   000
20 Visuri Nooa   000
22 Aaltonen Joona Viljami   000
25 Arponen Petrus   000
33 Koppelomäki Varpu MV 000
40 Heikkilä Luukas   Y 000
44 Aaltonen Eino MV 000
76 Vähä-Ruka Niklas   Y 000
83 Luopakka Lauri   000
88 Hietamäki Hugo   000
97 Willman Vilho C   Y 000
Ei enää kokoonpanossa
99 Sirén Jaakko   10257
13 Koppelomäki Aaro   1010212
6 Salminen Leevi   10123
3 Rinne Bruno   10314
30 Rantanen Severi Onni Petteri   10022
83 Touvela Niko   1013215
81 Viljanen Eeli   107512
4 Arponen Eelis   10448
21 Koppelomäki Aarne   10202
16 Mäkelä Aapo   10000
18 Mäkelä Onni   10101
2 Erkkilä Olavi   10235
55 Arola Veikka   7112
8 Aaltonen Jesse Kristian   107411

Muut sarjat


Turnaukset



Y Yli-ikäisyyslupa
K Kaksoisedustus
J Juniori-ikäinen pelaaja

Päävalmentaja Penttilä Ville
Valmentaja Aaltonen Kalle
Valmentaja Hietikko Jani
Joukkueenjohtaja Taipale Johanna
Huoltaja Aaltonen Ville-Markus