Willman Vilho (Narukerä) 

Sarjat 2021-22

U12/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
22.1. OLS/sininen - Narukerä Punainen 3-4 0 0
22.1. Narukerä Punainen - HIFK/Kilpi 3-4 0 0
22.1. Vesta - Narukerä Punainen 0-1 0 0
22.1. Narukerä Punainen - JPS/punainen 1-1 0 0
15.1. Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 1-0 0 0
15.1. HIFK/Kilpi - Narukerä Punainen 2-6 0 0
15.1. Narukerä Punainen - Botnia/Sininen 5-1 0 0
18.12.2021 Narukerä Punainen - OLS/sininen 1-0 0 0
18.12.2021 Narukerä Punainen - Veiterä/valkoinen 0-12 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Narukerä Punainen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
27.2. WP 35/keltainen - Narukerä Punainen 9-0 0 0

U12 Alempi lopputurnaus/Narukerä/valk

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3. Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 1-4 0 0
5.3. Narukerä/valk - Vesta 1-2 0 0
5.3. JPS/sininen - Narukerä/valk 4-1 0 0
5.3. HIFK - Narukerä/valk 3-3 0 0
5.3. Botnia/Sininen - Narukerä/valk 6-0 0 0

Sarjat 2020-21

P11/Narukerä/valk

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
30.1.2021 Narukerä/valk - JPS/punainen 7-3 5 0
30.1.2021 Narukerä/valk - Botnia/P11 Sininen 4-2 4 0
30.1.2021 Narukerä/valk - JPS/sininen 4-2 4 0
30.1.2021 Narukerä/valk - Botnia/P11 Oranssi 7-2 4 1

Sarjat 2019-20

P13/Narukerä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
8.2.2020 Narukerä - HIFK/valk 1-8 0 0
8.2.2020 Narukerä - HIFK/pun 1-10 0 0
26.1.2020 Narukerä - Vesta/13 8-15 0 0
19.1.2020 Akilles - Narukerä 0-20 0 0
8.12.2019 Narukerä - Akilles 8-2 0 3

P11/Narukerä/valk

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
1.3.2020 Botnia/P11 Sininen - Narukerä valkoinen 1-6 1 0
29.2.2020 JPS - Narukerä valkoinen 5-3 3 0
29.2.2020 Narukerä valkoinen - Botnia/P11 Oranssi 0-20 0 0
29.2.2020 Narukerä valkoinen - Kampparit/valkoinen 1-6 0 0
14.12.2019 JPS - Narukerä valkoinen 13-0 0 0
1.12.2019 JPS - Narukerä valkoinen 8-0 0 0
1.12.2019 Botnia/P11 Sininen - Narukerä valkoinen 4-0 0 0
1.12.2019 Akilles - Narukerä valkoinen 2-0 0 0
1.12.2019 Narukerä valkoinen - HIFK 0-16 0 0

Sarjat 2018-19

P13/Narukerä/Valkoinen

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
13.2.2019 Narukerä/Punainen - Narukerä/Valkoinen 3-6 0 0

P11/Narukerä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
10.3.2019 Narukerä - Akilles/11valkoinen 5-4 0 0
9.3.2019 Narukerä - Botnia/11Oranssi 2-2 0 1
9.3.2019 Kampparit/11 - Narukerä 7-0 0 0
9.3.2019 Narukerä - JPS/11Sininen 2-1 0 0
26.1.2019 Botnia/11Sininen - Narukerä 1-9 0 0
26.1.2019 Kampparit/11 - Narukerä 5-1 0 0
26.1.2019 HIFK/11valk - Narukerä 5-0 0 0
26.1.2019 Narukerä - Akilles/11valkoinen 9-0 0 0
19.1.2019 Narukerä - WP 35 6-4 0 0
12.1.2019 HIFK/11valk - Narukerä 3-2 0 0
12.1.2019 Narukerä - Botnia/11Valkoinen 0-6 0 0
12.1.2019 Botnia/Walapais - Narukerä 2-10 0 0
12.1.2019 Narukerä - Veiterä/11 9-3 0 0
8.12.2018 HIFK/11valk - Narukerä 3-4 0 0
8.12.2018 JPS/11Punainen - Narukerä 2-4 0 0

Pelikiellot

Sarja Joukkue Nro Pvm Syy Kesto Ottelut