583
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
1–12
OLS/sininen
597
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–2
Botnia Sininen
606
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
HIFK/12 valkoinen
0–5
Vesta
581
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
HIFK
4–3
OLS/sininen
594
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–1
HIFK/12 valkoinen
609
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
3–8
Vesta
586
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
0–6
HIFK
585
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/valkoinen
2–1
Kampparit/Musta
592
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
2–0
WP 35
570
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
6–0
JPS/valkoinen
600
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
1–5
Vesta
598
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
7–0
HIFK/12 valkoinen
572
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
HIFK
10–1
Kampparit/Musta
590
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
3–4
Vesta
591
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
7–0
HIFK/12 valkoinen
577
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–1
JPS/valkoinen
576
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/sininen
4–4
Veiterä
610
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
1–1
WP 35
588
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–0
Kampparit/Musta
589
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
4–2
Botnia Sininen
607
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
1–2
Narukerä Punainen
573
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
9–0
JPS/valkoinen
608
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–3
WP 35
593
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
3–4
Vesta
580
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–3
Veiterä
575
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
5–0
JPS/valkoinen
601
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
5–2
Botnia Sininen
569
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
12–1
Kampparit/Musta
603
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
4–0
HIFK/12 valkoinen
602
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
2–2
OLS/keltainen
574
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–0
Kampparit/Musta
595
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
3–1
Vesta
599
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
2–3
Botnia Sininen
578
Alkulohko A
U12YL
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–1
HIFK
604
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
0–2
OLS/keltainen
596
Alkulohko B
U12YL
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
5–2
HIFK/12 valkoinen
611
Kilpasarja puolivälierät
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
11–1 (6–1)
Narukerä Punainen
612
Kilpasarja puolivälierät
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
6–2 (4–0)
JPS/punainen
633
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
0–5
WP 35
630
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
0–6
Botnia Sininen
613
Kilpasarja puolivälierät
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
11–5 (6–4)
OLS/keltainen
614
Kilpasarja puolivälierät
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
Akilles
4–2 (3–1)
Vesta
627
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
2–1
HIFK/12 valkoinen
629
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
2–0
HIFK/12 valkoinen
628
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
1–2
Botnia Sininen
623
5-8
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Narukerä Punainen
3–10 (3–7)
OLS/keltainen
624
5-8
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
7–8 (2–1)
Vesta
634
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
10–0
HIFK/12 valkoinen
632
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
0–4
WP 35
631
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
1–5
Botnia Sininen
619
1-4
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
16–8 (7–5)
OLS/sininen
620
1-4
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
8–1 (4–1)
Akilles
635
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
3–1
Kampparit/Musta
636
Haastajasarja
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
6–0
HIFK/12 valkoinen
621
3/4
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
9–3 (4–2)
Akilles
625
7/8
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
Narukerä Punainen
2–7 (0–2)
JPS/punainen
665
3/4
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
5–1 (3–1)
Kampparit/Musta
622
1/2
U12YL
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–8 (4–3)
HIFK
626
5/6
U12YL
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
9–2 (3–1)
Vesta
664
1/2
U12YL
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
4–2 (2–1)
WP 35