LT15Y (2019-20) 

Kaikki ottelut Live LT15Y A maalipörssiLT15Y B maalipörssiLT15Y C maalipörssiJatko-ottelut maalipörssiMaalitilastot

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

LT15Y A

# Yhteensä Koti Vieras 1. pa 2. pa
Joukkue O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P 
1HIFK (P15YlempiI) 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 14-0 2 2 1 1 0 7-2 3 2 1 1 0 9-0 3 2 110 16-2 3
2Vesta/15 (P15Alempi/I) 1 0 0 1 0-14 0 1 1 0 0 3-2 2 2 0 1 1 1-6 1 2 1 0 1 2-10 2 2 101 3-16 2
3Botnia/P15 Sininen (P15YlempiIV) 1 0 0 1 2-3 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2 2 0 1 1 1-2 1 2 011 4-5 1

LT15Y B

# Yhteensä Koti Vieras 1. pa 2. pa
Joukkue O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P 
1Kampparit/musta (P15Ylempi/III) 1 1 0 0 3-1 2 1 1 0 0 2-1 2 2 1 1 0 2-1 3 2 1 1 0 3-1 3 2 200 5-2 4
2JPS (P15Ylempi/II) 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 4-2 2 2 1 0 1 3-2 2 2 0 2 0 2-2 2 2 101 5-4 2
3Akilles (P15Ylempi/V) 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 1 1 2-4 1 2 0 1 1 1-3 1 2 002 3-7 0

LT15Y C

# Yhteensä Koti Vieras 1. pa 2. pa
Joukkue O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P O V T H M P 
1Veiterä (P15Alempi/III) 1 1 0 0 5-0 2 1 1 0 0 6-0 2 2 2 0 0 4-0 4 2 2 0 0 7-0 4 2 200 11-0 4
2Narukerä/P15 (P15Alempi/IV) 1 0 1 0 3-3 1 1 0 0 1 0-5 0 2 1 0 1 2-1 2 2 0 0 2 1-7 0 2 011 3-8 1
3PaSa Bandy (P15Alempi/II) 1 0 0 1 0-6 0 1 0 1 0 3-3 1 2 0 0 2 0-5 0 2 1 0 1 3-4 2 2 011 3-9 1

Jatko-ottelut

NroPvmKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
Puolivälierät
6256la 29.0216:10Oulunkylä tj, HkiVesta/15Akilles1–3 (1–0)69
6257la 29.0217:25Oulunkylä tj, HkiJPSBotnia/P15 Sininen1–0 (1–0)60
6258la 29.0218:40Oulunkylä tj, HkiKampparit/mustaVeiterä5–2 (5–0)69
6259la 29.0219:55Oulunkylä tj, HkiHIFKNarukerä/P154–1 (1–0)1
Sijat 5-8
6260la 29.0220:55Oulunkylä tj, HkiVesta/15Veiterä1–0 (0–0)69
6261su 01.0308:55Oulunkylä tj, HkiBotnia/P15 SininenNarukerä/P153–1 (3–1)15
Välierät
6262su 01.0308:00Oulunkylä tj, HkiAkillesKampparit/musta3–1 (1–1)25
6263su 01.0310:15Oulunkylä tj, HkiJPSHIFK2–3 (2–0)38
Sijat 7-9
6264su 01.0311:10Oulunkylä tj, HkiVeiteräPaSa Bandy3–2 (2–1)29
6265su 01.0313:25Oulunkylä tj, HkiPaSa BandyNarukerä/P151–0 (0–0)78
6266su 01.0315:45Oulunkylä tj, HkiNarukerä/P15Veiterä0–5
Sijat 5-6
6267su 01.0312:30Oulunkylä tj, HkiVesta/15Botnia/P15 Sininen0–2 (0–1)69
Pronssiottelu
6268su 01.0314:45Oulunkylä tj, HkiKampparit/mustaJPS1–2 (0–1) ja. 1–1 34
Loppuottelu
6269su 01.0317:00Oulunkylä tj, HkiAkillesHIFK3–4 (1–2) ja. 3–3 100