Maalitilastot Yhteystiedot
---
Tasapisteissä sijoitus sarjataulukossa määräytyy seuraavien kriteerien mukaisessa järjestyksessä:
1. Keskinäisten otteluiden pisteet 2. Keskinäisten otteluiden maaliero 3. Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 4. Maaliero 5. Tehdyt maalit 6. Arpa
Nro | Pvm | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | Katsojia |
---|
2 | pe 20.11 | 19:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | Narukerä | 8–2 (3–2) | 243 |
6 | la 21.11 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | Botnia | 6–2 (3–1) | 307 |
5 | la 21.11 | 15:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | Narukerä | 2–3 (1–3) | 201 |
3 | la 21.11 | 15:00 | Oulu | OLS | Akilles | 2–7 (1–3) | 127 |
4 | la 21.11 | 15:00 | Oulunkylä tj, Hki | HIFK | Veiterä | 3–5 (2–4) | 241 |
7 | su 22.11 | 15:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | Akilles | 1–10 (0–5) | 173 |
8 | su 22.11 | 15:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | HIFK | 7–3 (3–1) | 535 |
9 | pe 27.11 | 18:30 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | JPS | 2–4 (1–2) | 387 |
67 | la 28.11 | 15:00 | Kisapuisto | Veiterä | Akilles | 5–4 (3–3) | 234 |
11 | la 28.11 | 17:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | JPS | 2–7 (2–2) | |
13 | su 29.11 | 13:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | Veiterä | 5–2 (0–0) | 132 |
59 | su 29.11 | 17:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | Botnia | 9–2 (5–1) | 285 |
19 | la 05.12 | 16:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | Botnia | 9–2 (3–1) | 5 |
16 | la 05.12 | 16:00 | Oulu | OLS | Kampparit | 6–4 (2–2) | 5 |
25 | la 12.12 | 16:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | OLS | 3–5 (2–2) | 49 |
24 | la 12.12 | 17:00 | Kisapuisto | Veiterä | Narukerä | 3–2 (3–1) | 5 |
26 | su 13.12 | 13:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | Narukerä | 4–0 (2–0) | 1 |
27 | su 13.12 | 13:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | OLS | 5–2 (2–0) | 0 |
28 | pe 18.12 | 19:00 | Kisapuisto | Veiterä | JPS | 5–1 (4–0) | 2 |
30 | la 19.12 | 13:00 | Oulu | OLS | Botnia | 2–2 (0–0) | 10 |
32 | la 19.12 | 17:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | JPS | 6–6 (5–2) | 1 |
37 | la 26.12 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | WP 35 | 8–0 (2–0) | 0 |
34 | la 26.12 | 15:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | Akilles | 5–9 (3–4) | 3 |
36 | la 26.12 | 15:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | HIFK | 2–6 (1–1) | 0 |
38 | ke 30.12 | 18:30 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | Akilles | 2–3 (0–0) | 0 |
39 | ke 30.12 | 19:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | Veiterä | 0–15 (0–7) | 0 |
42 | la 02.01 | 16:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | Kampparit | 5–3 (4–2) | 2 |
41 | la 02.01 | 16:00 | Oulu | OLS | JPS | 1–7 (1–0) | 0 |
40 | la 02.01 | 17:00 | Kisapuisto | Veiterä | Botnia | 7–2 (1–1) | 0 |
43 | la 02.01 | 17:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | WP 35 | 12–1 (6–1) | 1 |
33 | ke 06.01 | 15:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | Kampparit | 4–4 (3–1) | 0 |
44 | ke 06.01 | 15:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | Botnia | 5–1 (1–1) | 1 |
45 | pe 08.01 | 19:00 | Kisapuisto | Veiterä | WP 35 | 11–3 (5–2) | 0 |
71 | la 09.01 | 15:00 | Kisapuisto | Veiterä | HIFK | 5–1 (2–0) | 0 |
15 | la 09.01 | 17:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | Kampparit | 3–5 (1–0) | 0 |
49 | la 09.01 | 17:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | Narukerä | 8–1 (3–0) | 1 |
51 | su 10.01 | 13:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | Narukerä | 2–4 (1–2) | 0 |
52 | ke 13.01 | 19:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | Veiterä | 0–12 (0–6) | 0 |
54 | pe 15.01 | 19:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | Kampparit | 9–4 (3–1) | 1 |
57 | la 16.01 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | HIFK | 6–2 (5–2) | 10 |
55 | la 16.01 | 16:00 | Oulu | OLS | WP 35 | 3–4 (0–2) | 0 |
58 | su 17.01 | 13:00 | Oulu | OLS | HIFK | 2–6 (2–3) | 0 |
53 | ke 20.01 | 19:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | Akilles | 2–10 (0–5) | 0 |
1 | pe 22.01 | 19:00 | Kisapuisto | Veiterä | Kampparit | 8–5 (1–3) | 0 |
61 | la 23.01 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | OLS | 13–3 (6–2) | 0 |
62 | la 23.01 | 15:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | WP 35 | 14–2 (5–1) | 0 |
22 | la 23.01 | 17:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | HIFK | 5–5 (3–3) | 1 |
63 | su 24.01 | 13:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | JPS | 4–8 (3–3) | 0 |
64 | su 24.01 | 13:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | OLS | 12–2 (4–1) | 0 |
65 | su 24.01 | 15:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | HIFK | 0–7 (0–4) | 0 |
12 | pe 29.01 | 18:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | Veiterä | 4–2 (0–1) | 0 |
70 | pe 29.01 | 19:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | Kampparit | 3–4 (2–2) | 0 |
66 | la 30.01 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | Akilles | 2–7 (1–3) | 0 |
69 | la 30.01 | 15:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | WP 35 | 8–0 (3–0) | 0 |
68 | la 30.01 | 16:00 | Oulu | OLS | Narukerä | 2–6 (1–3) | 0 |
20 | su 31.01 | 13:00 | Oulu | OLS | Veiterä | 1–7 (1–3) | 0 |
72 | su 31.01 | 13:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | WP 35 | 2–2 (2–1) | 0 |
17 | ke 03.02 | 19:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | Akilles | 2–3 (1–2) | 0 |
56 | ke 03.02 | 19:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | Narukerä | 5–8 (2–3) | 0 |
21 | pe 05.02 | 18:30 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | WP 35 | 4–0 (1–0) | 0 |
23 | la 06.02 | 15:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | JPS | 3–3 (0–1) | 0 |
10 | la 06.02 | 16:00 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | OLS | 9–0 (4–0) | 0 |
35 | la 06.02 | 17:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | Veiterä | 5–2 (1–1) | 0 |
46 | la 06.02 | 17:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | Botnia | 11–2 (5–2) | 0 |
14 | su 07.02 | 13:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | OLS | 3–2 (2–1) | 0 |
47 | su 07.02 | 13:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | JPS | 0–7 (0–3) | 0 |
29 | pe 12.02 | 18:30 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | Kampparit | 1–8 (0–3) | 10 |
18 | la 13.02 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | Veiterä | 2–7 (0–3) | 0 |
48 | la 13.02 | 16:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | OLS | 7–0 (4–0) | 0 |
31 | la 13.02 | 17:30 | Amiko Areena, Pori | Narukerä | HIFK | 5–1 (0–0) | 0 |
50 | su 14.02 | 13:00 | Kisapuisto | Veiterä | OLS | 6–2 (4–1) | 0 |
60 | su 14.02 | 15:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | Botnia | 6–5 (5–0) | 0 |