Mihl Asla (Lappeenrannan Veiterä) 

Sarjat 2023-24

U14/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
20.1. Veiterä - OLS Sininen 4-20 0 0
9.12.2023 JPS - Veiterä 10-11 0 0
9.12.2023 OLS Sininen - Veiterä 1-18 1 1
9.12.2023 OLS Keltainen - Veiterä 10-15 1 0

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
24.2. Veiterä - HIFK 8-4 1 0
24.2. Veiterä - Botnia Sininen 7-2 0 2
24.2. Veiterä - Akilles 8-2 1 0
24.2. Veiterä - Kampparit/Musta 11-0 1 0
24.2. Veiterä - WP 35 4-1 0 0
24.2. Veiterä - Narukerä Punainen 4-1 1 0
3.2. Narukerä Punainen - Veiterä 1-8 1 2
3.2. HIFK - Veiterä 5-6 0 0
3.2. Veiterä - Vesta 16-3 1 0
16.12.2023 Akilles - Veiterä 4-6 4 0
16.12.2023 Veiterä - JPS/punainen 5-2 0 0
16.12.2023 WP 35 - Veiterä 2-8 2 0
16.12.2023 Veiterä - OLS/keltainen 6-2 1 0
16.12.2023 OLS/sininen - Veiterä 6-3 0 0
2.12.2023 Veiterä - HIFK 6-3 1 1
2.12.2023 Veiterä - OLS/sininen 3-7 0 1
2.12.2023 OLS/keltainen - Veiterä 9-4 0 0
2.12.2023 JPS/punainen - Veiterä 5-1 0 1
-- Veiterä - HIFK 6-5 0 0

Sarjat 2022-23

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
26.2.2023 Akilles - Veiterä 2-7 0 0
26.2.2023 JPS/punainen - Veiterä 1-4 0 1
26.2.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 8-2 0 0
26.2.2023 WP 35 - Veiterä 0-6 0 0
26.2.2023 Veiterä - Kampparit/Musta 8-1 0 0
4.2.2023 Veiterä - HIFK 0-10 0 0
4.2.2023 Veiterä - Akilles 10-1 1 1
4.2.2023 Botnia/Sininen - Veiterä 9-4 0 0
4.2.2023 Veiterä - Narukerä Punainen 6-4 0 0
21.1.2023 Veiterä - Vesta 19-0 3 3
21.1.2023 Veiterä - HIFK 3-6 0 2
21.1.2023 Veiterä - Akilles 6-4 0 1
21.1.2023 Veiterä - Botnia/Valkoinen 8-6 2 0
15.1.2023 Veiterä - OLS/keltainen 1-7 0 0
15.1.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-0 0 0
15.1.2023 Veiterä - HIFK 5-6 0 1
15.1.2023 JPS/punainen - Veiterä 1-3 0 0
20.11.2022 Botnia/Sininen - Veiterä 6-2 0 0
20.11.2022 Veiterä - JPS/punainen 3-2 0 0
20.11.2022 Veiterä - HIFK 1-6 0 0
20.11.2022 JPS/punainen - Veiterä 5-3 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.3.2023 Veiterä - HIFK/Kilpi 8-2 0 0
12.3.2023 OLS/sininen - Veiterä 3-8 0 0
12.3.2023 Veiterä - Botnia/Sininen 4-3 0 0
12.3.2023 Veiterä - OLS/keltainen 7-8 0 0
11.3.2023 Botnia/Sininen - Veiterä 3-6 0 0
11.3.2023 Veiterä - OLS/keltainen 9-5 1 0
11.3.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-9 1 0
11.3.2023 Veiterä - JPS/punainen 7-4 0 0

Sarjat 2021-22

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
13.2.2022 Veiterä/valkoinen - JPS/punainen 8-2 0 0
13.2.2022 OLS/sininen - Veiterä/valkoinen 3-10 0 0
13.2.2022 Kampparit/Musta - Veiterä/valkoinen 0-18 0 0
13.2.2022 WP 35/keltainen - Veiterä/valkoinen 7-6 0 0
8.1.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 14-0 0 0
8.1.2022 Botnia/Sininen - Veiterä/valkoinen 0-11 0 0
8.1.2022 Veiterä/valkoinen - WP 35/keltainen 4-0 0 0
8.1.2022 Veiterä/valkoinen - JPS/punainen 8-2 0 0
8.1.2022 Kampparit/Musta - Veiterä/valkoinen 2-14 0 0
18.12.2021 Narukerä Punainen - Veiterä/valkoinen 0-12 0 0
18.12.2021 Veiterä/valkoinen - OLS/sininen 16-0 0 0

U12/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
18.12.2021 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 0-12 0 0
18.12.2021 Veiterä/vihreä - OLS/keltainen 7-2 0 0
13.11.2021 OLS/keltainen - Veiterä/vihreä 1-4 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
27.2.2022 Veiterä/valkoinen - Kampparit/Valkoinen 11-1 0 0
27.2.2022 Veiterä/valkoinen - HIFK 15-1 0 0
27.2.2022 Veiterä/valkoinen - WP 35/keltainen 9-4 0 0
26.2.2022 Veiterä/valkoinen - Narukerä Punainen 12-1 0 0
26.2.2022 JPS/punainen - Veiterä/valkoinen 0-12 0 0
26.2.2022 OLS/keltainen - Veiterä/valkoinen 0-12 0 0
26.2.2022 Veiterä/valkoinen - Kampparit/Musta 15-3 0 0

U12 Alempi lopputurnaus/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 1-4 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - JPS/sininen 4-3 0 0
5.3.2022 HIFK - Veiterä/vihreä 2-6 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Botnia/Sininen 1-10 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Vesta 2-2 0 0
5.3.2022 Botnia/Sininen - Veiterä/vihreä 8-4 0 0