Kietäväinen Jessica (Wiipurin Sudet) 

Sarjat 2023-24

Naisten Bandyliiga/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
17.2. HIFK - Sudet 0-6 0 0
17.2. Sudet - Akilles 9-0 2 0
3.2. Sudet - HIFK 9-0 0 0
3.2. Akilles - Sudet 0-8 0 0
20.1. HIFK - Sudet 0-13 1 1
20.1. Sudet - Akilles 7-0 0 0
7.1. Sudet - HIFK 8-0 0 0
7.1. Akilles - Sudet 2-6 1 0
9.12.2023 HIFK - Sudet 0-8 0 0
9.12.2023 Sudet - Akilles 9-2 0 0

Naisten Suomen Cup/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
18.2. Sudet - Akilles 7-1 1 0

U14/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
14.1. Kampparit Valkoinen - Veiterä 7-4 1 0
14.1. Kampparit Musta - Veiterä 11-7 0 0
30.12.2023 Kampparit Musta - Veiterä 4-5 0 0
30.12.2023 Veiterä - OLS Keltainen 14-7 0 0
6.12.2023 Veiterä - Kampparit Valkoinen 28-2 0 0
6.12.2023 Veiterä - Kampparit Musta 11-5 1 0

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
16.12.2023 Akilles - Veiterä 4-6 0 0
16.12.2023 Veiterä - JPS/punainen 5-2 0 0
16.12.2023 WP 35 - Veiterä 2-8 0 0
16.12.2023 Veiterä - OLS/keltainen 6-2 0 0
16.12.2023 OLS/sininen - Veiterä 6-3 0 0
2.12.2023 Veiterä - HIFK 6-3 0 1
2.12.2023 Veiterä - OLS/sininen 3-7 2 0
2.12.2023 OLS/keltainen - Veiterä 9-4 1 1
2.12.2023 JPS/punainen - Veiterä 5-1 1 0

Sarjat 2022-23

Naisten Bandyliiga/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2023 Sudet - Akilles 4-5 0 0
4.3.2023 Sudet - Vastus 11-2 0 0
12.2.2023 Vastus - Sudet 1-9 0 1
11.2.2023 Vastus - Sudet 2-8 0 0
29.1.2023 HIFK - Sudet 1-11 0 0
28.1.2023 HIFK - Sudet 2-7 0 0
22.1.2023 Akilles - Sudet 9-10 0 0
15.1.2023 Sudet - HIFK 5-0 0 0
7.1.2023 Sudet - Akilles 8-3 0 0

U12/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
26.2.2023 Akilles - Veiterä 2-7 0 0
26.2.2023 JPS/punainen - Veiterä 1-4 0 0
26.2.2023 Narukerä Punainen - JPS/punainen 8-2 0 0
26.2.2023 WP 35 - Veiterä 0-6 0 0
26.2.2023 Veiterä - Kampparit/Musta 8-1 0 0
21.1.2023 Veiterä - Vesta 19-0 2 1
21.1.2023 Veiterä - HIFK 3-6 0 0
21.1.2023 Veiterä - Akilles 6-4 0 0
21.1.2023 Veiterä - Botnia/Valkoinen 8-6 0 0
6.1.2023 Akilles - Veiterä 0-9 2 0
6.1.2023 Veiterä - JPS/punainen 2-5 0 0
6.1.2023 Veiterä - Vesta 10-2 0 1
6.1.2023 JPS/punainen - Veiterä 2-4 1 0
18.12.2022 Veiterä - HIFK 4-5 0 0
18.12.2022 JPS/punainen - Veiterä 3-1 0 0
18.12.2022 Veiterä - OLS/keltainen 0-13 0 0
18.12.2022 Botnia/Sininen - Veiterä 3-3 0 0
3.12.2022 Veiterä - OLS/keltainen 8-3 0 1
3.12.2022 Veiterä - WP 35 16-0 1 0
3.12.2022 JPS/punainen - Veiterä 0-7 0 0
3.12.2022 Narukerä Punainen - Veiterä 1-13 0 0
20.11.2022 Botnia/Sininen - Veiterä 6-2 1 0
20.11.2022 Veiterä - JPS/punainen 3-2 0 0
20.11.2022 Veiterä - HIFK 1-6 0 0
20.11.2022 JPS/punainen - Veiterä 5-3 0 0

U12 ylempi lopputurnaus/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.3.2023 Veiterä - HIFK/Kilpi 8-2 0 0
12.3.2023 OLS/sininen - Veiterä 3-8 0 0
12.3.2023 Veiterä - Botnia/Sininen 4-3 0 0
12.3.2023 Veiterä - OLS/keltainen 7-8 0 0
11.3.2023 Botnia/Sininen - Veiterä 3-6 0 0
11.3.2023 Veiterä - OLS/keltainen 9-5 0 0
11.3.2023 Narukerä Punainen - Veiterä 2-9 1 0
11.3.2023 Veiterä - JPS/punainen 7-4 0 0

Sarjat 2021-22

U12/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.2.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 5-2 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - Akilles valkoinen 10-0 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - Botnia/Sininen 2-2 0 0
5.2.2022 Veiterä/vihreä - HIFK 0-3 0 0

U10/Veiterä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
13.2.2022 JPS - Veiterä 0-9 0 0
13.2.2022 Veiterä - WP 35/musta 5-0 0 0
13.2.2022 Kampparit - Veiterä 0-5 0 0

U12 Alempi lopputurnaus/Veiterä/vihreä

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2022 Narukerä/valk - Veiterä/vihreä 1-4 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - JPS/sininen 4-3 0 0
5.3.2022 HIFK - Veiterä/vihreä 2-6 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Botnia/Sininen 1-10 0 0
5.3.2022 Veiterä/vihreä - Vesta 2-2 0 0
5.3.2022 Botnia/Sininen - Veiterä/vihreä 8-4 0 0

Sarjat 2019-20

P11/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.1.2020 Sudet - Kampparit/valkoinen 0-3 0 0
12.1.2020 Sudet - WP 35/keltainen 1-5 0 0
12.1.2020 Sudet - Akilles 4-2 0 0
12.1.2020 Sudet - Akilles 1-3 0 0