Heija Iida (Wiipurin Sudet) 

Sarjat 2023-24

Naisten Bandyliiga/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
2.3. Sudet - Akilles 11-0 0 0
3.2. Sudet - HIFK 9-0 0 0
3.2. Akilles - Sudet 0-8 0 0
7.1. Sudet - HIFK 8-0 0 0
7.1. Akilles - Sudet 2-6 0 0
9.12.2023 HIFK - Sudet 0-8 0 1
9.12.2023 Sudet - Akilles 9-2 0 0

Sarjat 2022-23

Naisten Bandyliiga/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
5.3.2023 Sudet - Akilles 4-5 0 0
4.3.2023 Sudet - Vastus 11-2 0 0
12.2.2023 Vastus - Sudet 1-9 0 0
11.2.2023 Vastus - Sudet 2-8 0 0
29.1.2023 HIFK - Sudet 1-11 0 0
28.1.2023 HIFK - Sudet 2-7 0 0
22.1.2023 Akilles - Sudet 9-10 0 0 10
15.1.2023 Sudet - HIFK 5-0 0 0
10.12.2022 Sudet - Vastus 18-2 0 0

Naisten Suomen Cup/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
27.11.2022 Sudet - T17 Maajoukkue 3-0 0 0
27.11.2022 Akilles - Sudet 0-4 0 0
26.11.2022 HIFK - Sudet 2-5 0 0
26.11.2022 Akilles - Sudet 9-7 0 0

Naisten Suomen Cup/T17 Maajoukkue

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
26.11.2022 T17 Maajoukkue - Akilles 1-6 0 0
26.11.2022 HIFK - T17 Maajoukkue 2-2 0 0

Sarjat 2021-22

Naisten Bandyliiga/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
6.3.2022 Sudet - Kampparit 15-0 0 0
5.3.2022 Sudet - Vastus 24-0 0 0
19.2.2022 Sudet - Kampparit 14-2 0 0
12.2.2022 Botnia - Sudet 1-15 0 0
5.2.2022 Kampparit - Sudet 0-9 0 0
30.1.2022 Vastus - Sudet 1-16 0 0
29.1.2022 Vastus - Sudet 0-16 0 0
18.12.2021 Sudet - Vastus 18-0 1 0
28.11.2021 Sudet - Botnia 14-1 0 0

Turnaukset/T17 Maajoukkue

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
21.11.2021 Akilles - T17 Maajoukkue 0-9 0 0
21.11.2021 T17 Maajoukkue - Vesta/13 0-3 0 0
20.11.2021 T17 Maajoukkue - WP 35 0-2 0 0
20.11.2021 Kampparit/Musta - T17 Maajoukkue 3-1 0 0
20.11.2021 HIFK/pun - T17 Maajoukkue 8-1 0 0

Sarjat 2020-21

Naiset/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
21.2.2021 Botnia - Sudet 0-9 0 0
24.1.2021 Sudet - Vastus 17-0 0 1
23.1.2021 Vastus - Sudet 0-15 0 0
6.1.2021 Sudet - Kampparit 12-1 0 0

Turnaukset/T17Maajoukkue

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
15.11.2020 Narukerä/P15 - T17Maajoukkue 6-3 0 0
14.11.2020 Kampparit/Musta - T17Maajoukkue 21-0 0 0
14.11.2020 JPS/punainen - T17Maajoukkue 12-0 0 0
14.11.2020 T17Maajoukkue - HIFK 0-8 0 0

P13/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
18.1.2021 Veiterä - PaSa Bandy 14-1 0 1
3.1.2021 PaSa Bandy - WP 35 2-7 0 0
2.1.2021 PaSa Bandy - Kampparit/Musta 1-9 0 0
2.1.2021 PaSa Bandy - Kampparit/Valkoinen 7-3 0 1
28.11.2020 WP 35 - PaSa Bandy 12-2 1 0

Sarjat 2019-20

Turnaukset/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
24.11.2019 Akilles - PaSa Bandy 0-1 0 0
24.11.2019 PaSa Bandy - Veiterä/13 vihreä 2-3 0 0
23.11.2019 Kampparit/valkoinen - PaSa Bandy 6-0 0 0
23.11.2019 PaSa Bandy - HIFK/pun 1-14 0 0
23.11.2019 PaSa Bandy - FIN/T17 0-6 0 0

P13/PaSa Bandy

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
1.3.2020 Kampparit/valkoinen - PaSa Bandy 14-1 0 0
1.3.2020 PaSa Bandy - JPS/Sininen 1-4 0 0
29.2.2020 JPS/Sininen - PaSa Bandy 14-4 0 1
29.2.2020 PaSa Bandy - Kampparit/valkoinen 3-20 0 0
29.2.2020 WP 35 - PaSa Bandy 14-1 0 0
23.2.2020 PaSa Bandy - Kampparit/valkoinen 9-4 0 0
23.2.2020 Veiterä/13 valk - PaSa Bandy 18-4 0 0
15.2.2020 PaSa Bandy - Veiterä/13 vihreä 0-23 0 0
8.2.2020 JPS/Sininen - PaSa Bandy 10-6 0 0
26.1.2020 Veiterä/13 vihreä - PaSa Bandy 11-4 0 0
25.1.2020 PaSa Bandy - Veiterä/13 valk 3-18 0 0
19.1.2020 OLS - PaSa Bandy 14-2 0 0
18.1.2020 PaSa Bandy - JPS/Sininen 3-8 0 0
18.1.2020 JPS/Punainen - PaSa Bandy 9-5 0 0
11.1.2020 PaSa Bandy - WP 35 0-16 0 0
14.12.2019 PaSa Bandy - Kampparit/valkoinen 1-27 0 0
14.12.2019 Kampparit/musta - PaSa Bandy 40-0 0 0

P11/Sudet

Pvm Koti Vieras Tulos Maalit Syötöt Jäähymin
12.1.2020 Sudet - Kampparit/valkoinen 0-3 0 0
12.1.2020 Sudet - WP 35/keltainen 1-5 0 0
12.1.2020 Sudet - Akilles 4-2 0 1
12.1.2020 Sudet - Akilles 1-3 0 0