Peliasun värit: | Paita punainen Housut sininen Sukat punainen |
Vara-asun värit: |
Yhteyshenkilö: Carla Björndahl
U12 Oulu Kilpa
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1075U125.11.2022OuluNarukerä Punainen1–12 (1–5)OLS/
keltainen - 1071U125.11.2022OuluKalix5–2 (2–2)Narukerä Punainen
- 1073U125.11.2022OuluJPS/
punainen 7–2 (2–1)Narukerä Punainen
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12 Varkaus Kilpa
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1349U1215.1.2023Kämäri, VarkausOLS/
keltainen 5–1 (3–0)Narukerä Punainen - 1348U1215.1.2023Kämäri, VarkausNarukerä Punainen4–2 (2–1)JPS/
punainen - 1358U1215.1.2023Kämäri, VarkausNarukerä Punainen2–0 (2–0)Veiterä
- 1346U1215.1.2023Kämäri, VarkausNarukerä Punainen1–4 (0–1)HIFK
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12 Pori Kilpa
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1383U1228.1.2023Amiko Areena, PoriNarukerä Punainen0–6 (0–3)JPS/
punainen - 1380U1228.1.2023Amiko Areena, PoriVesta2–9 (2–5)JPS/
punainen - 1381U1228.1.2023Amiko Areena, PoriVesta2–8 (1–3)Narukerä Punainen
- 1391U1228.1.2023Amiko Areena, PoriJPS/
punainen 0–1 (0–1)Narukerä Punainen - 1392U1228.1.2023Amiko Areena, PoriJPS/
punainen 8–3 (5–1)Vesta - 1393U1228.1.2023Amiko Areena, PoriNarukerä Punainen12–1 (5–1)Vesta
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12 Helsinki Kilpa
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1426U124.2.2023Oulunkylä p1, HkiBotnia/
12 Sininen 2–0 (1–0)Narukerä Punainen - 1431U124.2.2023Oulunkylä p1, HkiVeiterä6–4 (2–2)Narukerä Punainen
- 1424U124.2.2023Oulunkylä p1, HkiAkilles3–5 (2–2)Narukerä Punainen
- 1433U124.2.2023Oulunkylä p1, HkiNarukerä Punainen2–12 (1–7)HIFK
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12 Porvoo 2
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1471U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooNarukerä Punainen3–2 (3–2)JPS/
punainen - 1461U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooNarukerä Punainen6–2 (6–2)Akilles
- 1459U1226.2.2023Pallokenttä p1, PorvooWP 350–4 (0–4)Narukerä Punainen
- 1469U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 3–4 (3–4)Narukerä Punainen - 1466U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooVeiterä8–2 (8–2)Narukerä Punainen
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12 Jyväskylä 2 Kilpa
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1253U123.12.2022Loistokoti Areena - JkyläWP 351–5 (0–2)Narukerä Punainen
- 1260U123.12.2022Loistokoti Areena - JkyläNarukerä Punainen3–7 (2–2)OLS/
keltainen - 1262U123.12.2022Loistokoti Areena - JkyläNarukerä Punainen1–13 (1–6)Veiterä
- 1255U123.12.2022Loistokoti Areena - JkyläNarukerä Punainen2–4 (2–2)JPS/
punainen
Jatko-ottelut
- NroSarjaPvmKenttäKotiVieras
- 1474U1226.2.2023Pallokenttä p3, PorvooKampparit/
Musta 16:40Narukerä Punainen
U12
Ottelut | Maalit | S | P | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ellereit Oskar | 0 | 0 | 0 | ||||
3 | Kalliomäki Eetu | 0 | 0 | 0 | ||||
7 | Kivistö Peetu | 0 | 0 | 0 | ||||
12 | Kalliomäki Viljami | 0 | 0 | 0 | ||||
17 | Aaltonen Valtti | A | 8 | 1 | 0 | 1 | ||
20 | Visuri Nooa | Y | 9 | 0 | 0 | 0 | ||
25 | Arponen Petrus | C | 24 | 17 | 4 | 21 | ||
27 | Mustonen Arttu | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
37 | Nurmi Veeti | 0 | 0 | 0 | ||||
50 | Björndahl Victor | A | 6 | 2 | 0 | 2 | ||
56 | Visuri Noel | 0 | 0 | 0 | ||||
82 | Vihtilä Aatu | mv | 0 | 0 | 0 | |||
88 | Hietamäki Hugo | 0 | 0 | 0 | ||||
98 | Olbert Frans | mv | Y | 0 | 0 | 0 | ||
Ei enää kokoonpanossa | ||||||||
1 | Iitiä Heppu | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
4 | Mielonen Vili | 1 | 1 | 1 | 2 | |||
74 | Toivanen Otso | 1 | 1 | 0 | 1 | |||
98 | Aaltonen Eino | 24 | 0 | 4 | 4 | |||
52 | Kietäväinen Jessica | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
8 | Penttilä Emil | 22 | 25 | 11 | 36 | |||
6 | Taipale Severi | 12 | 6 | 1 | 7 | |||
7 | Aaltonen Veikka | 11 | 3 | 1 | 4 | |||
61 | Tolska Paavo | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
12 | Lindfors Juho | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
45 | Rikkinen Jonne | 1 | 2 | 1 | 3 | |||
4 | Tuominen Arttu | 15 | 0 | 1 | 1 | |||
3 | Haavisto Taneli | 6 | 0 | 0 | 0 | |||
16 | Arponen Sampo | 20 | 14 | 3 | 17 | |||
19 | Hietikko Teppo | 24 | 5 | 2 | 7 | |||
15 | Pirttinen Jonni | 11 | 0 | 0 | 0 | |||
88 | Mihl Asla | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
91 | Lavikka Roope | 1 | 0 | 1 | 1 | |||
93 | Vaittinen Jere | 1 | 2 | 0 | 2 | |||
44 | Zavarzin Anton | 1 | 2 | 0 | 2 |
Muut sarjat
Y Yli-ikäisyyslupa
K Kaksoisedustus
J Juniori-ikäinen pelaaja
Valmentaja | Visuri Jouko |
Joukkueenjohtaja | Björndahl Carla |