Peliasun värit: | Paita keltainen Housut keltainen Sukat keltainen |
Vara-asun värit: | Paita sininen Housut keltainen Sukat sininen |
Bandyliiga BANDYLIIGA
Nro | Pvm | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | la 21.11 | 15:00 | Oulu | OLS | HIFK | 3–4 (1–4) | |
6 | su 22.11 | 13:00 | Oulu | OLS | Veiterä | 6–2 (2–1) | |
10 | pe 27.11 | 19:00 | Pori | Narukerä | OLS | 4–3 (1–1) | |
13 | la 28.11 | 15:00 | Pori | Narukerä | OLS | 2–2 (2–1) | |
15 | su 29.11 | 13:00 | Oulunkylä tj, Hki | Botnia | OLS | 8–4 (5–3) | |
21 | la 12.12 | 15:00 | Oulu | OLS | Kampparit | 2–6 (1–3) | |
22 | su 13.12 | 13:00 | Oulu | OLS | Akilles | 1–2 (1–0) | |
29 | la 19.12 | 15:00 | Viitaniemi p2, Jkylä | JPS | OLS | 1–1 (1–1) | |
33 | su 20.12 | 13:00 | Kisapuisto | Veiterä | OLS | 3–4 (2–3) | |
42 | la 02.01 | 16:00 | Oulu | OLS | JPS | 1–5 (0–3) | |
45 | su 03.01 | 13:00 | Oulu | OLS | JPS | 5–5 (3–1) | |
61 | la 16.01 | 16:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | OLS | 6–0 (2–0) | |
63 | su 17.01 | 13:00 | Pallokenttä tj, Porvoo | Akilles | OLS | 3–0 (0–0) | |
65 | la 23.01 | 14:00 | Oulu | OLS | Narukerä | 4–1 (1–1) | |
69 | su 24.01 | 13:00 | Oulu | OLS | Botnia | 3–3 (3–1) | |
50 | ti 09.02 | 19:00 | Oulu | OLS | WP 35 | 3–2 (0–1) | |
76 | la 13.02 | 15:00 | Kämäri, Varkaus | WP 35 | OLS | 4–2 (1–1) | |
78 | su 14.02 | 13:00 | Kallio tj, Hki | HIFK | OLS | 8–4 (5–1) |
Jatko-ottelut
Nro | Pvm | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
798 | Paras kolmesta | Kampparit | OLS | 2–1 | -1 | ||
799 | ke 17.02 | 19:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | OLS | 5–0 (1–0) | |
800 | pe 19.02 | 18:30 | Oulu | OLS | Kampparit | 5–2 (1–1) | |
801 | su 21.02 | 13:00 | Hänni, Mikkeli | Kampparit | OLS | 11–1 (4–0) |
Suomen Cup Cup Oulu
Nro | Pvm | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | pe 13.11 | 17:00 | Oulu | OLS | WP 35 | 5–4 (3–2) | |
83 | pe 13.11 | 19:30 | Oulu | Veiterä | Botnia | 2–8 (2–4) | |
87 | la 14.11 | 12:00 | Oulu | WP 35 | Botnia | 1–5 (0–3) | |
86 | la 14.11 | 15:00 | Oulu | OLS | Veiterä | 5–1 (1–1) | |
85 | su 15.11 | 10:00 | Oulu | WP 35 | Veiterä | 1–7 (0–3) | |
84 | su 15.11 | 13:00 | Oulu | OLS | Botnia | 0–4 (0–2) |
Bandyliiga
Muut sarjat
Suomen Cup
Y Yli-ikäisyyslupa
K Kaksoisedustus
J Juniori-ikäinen pelaaja
Ahmala Pauli | |
Niskanen Samuli | |
Päävalmentaja | Tiusanen Timo |
Valmentaja | Parkkinen Jouko |
Valmentaja | Parkkinen Matti |
Joukkueenjohtaja | Väistö Juha |
Huoltaja | Jolula Lauri |
Huoltaja | Pihlajamaa Ari |
Huoltaja | Ruotsalainen Jyrki |