Taso Kenttä Sarja Etsi
- Ma 4.3.2024
- Ma 4.3.
130
NUBL
Nuorten Bandyliiga
4.3.
Pallokenttä tj, Porvoo
Akilles
9–4 (5–3)
Helsinki
129
NUBL
Nuorten Bandyliiga
4.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
3–4 (1–2)
Kampparit
- Ti 5.3.2024
- Ti 5.3.
304
PP12
PP12
5.3.
Kontula p1
Akilles
8–4 (5–2)
Botnia Sininen
317
PP10
PP10
5.3.
Kontula p2
HIFK/10
6–1 (3–0)
Botnia/10 Sininen
297
PP12
PP12
5.3.
Kontula p1
HIFK/12 punainen
7–5 (4–2)
Vesta/12
315
PP10
PP10
5.3.
Kontula p2
Botnia/10 Sininen
4–6 (2–4)
HIFK/10
298
PP12
PP12
5.3.
Kontula p1
HIFK/12 valkoinen
2–5 (1–3)
Akilles
- Ke 6.3.2024
- Ke 6.3.
393
MBL
Miesten Bandyliiga
6.3.
Kisapuisto
Veiterä
10–5 (3–1)
Botnia
401
MBL
Miesten Bandyliiga
6.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
2–8 (2–2)
Akilles
- To 7.3.2024
- To 7.3.
481
PIC
PIC Hki
7.3.
Kallio tj, Hki
HIFK/2
10–0 (4–0)
Vesta
666
DIV
Divari
7.3.
Kallio tj, Hki
HIFK/2
10–0
Vesta
482
PIC
PIC Hki
7.3.
Kallio tj, Hki
HKV
3–7 (3–1)
Botnia/ik
- Pe 8.3.2024
- Pe 8.3.
639
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
8–0 (4–0)
Kampparit Valkoinen
646
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Akilles
1–5 (1–3)
Kampparit Musta
640
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
HIFK
5–8 (3–1)
Veiterä
645
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
OLS Keltainen
1–6 (1–1)
Narukerä Punainen
641
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
10–5 (5–3)
JPS
648
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Kampparit Musta
6–1 (2–1)
OLS Keltainen
644
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
18–0 (14–0)
Kampparit Valkoinen
647
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Akilles
2–4 (1–3)
Narukerä Punainen
402
MBL
Miesten Bandyliiga
8.3.
Pallokenttä tj, Porvoo
Akilles
2–1 (1–1)
JPS
642
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Kampparit Valkoinen
1–14 (1–6)
HIFK
650
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
8.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Akilles
8–4 (5–2)
OLS Keltainen
- La 9.3.2024
- La 9.3.
643
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
5–3 (4–1)
HIFK
649
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Narukerä Punainen
1–2 (0–1)
Kampparit Musta
583
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
1–12
OLS/sininen
597
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–2
Botnia Sininen
606
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
HIFK/12 valkoinen
0–5
Vesta
581
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
HIFK
4–3
OLS/sininen
594
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–1
HIFK/12 valkoinen
609
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
3–8
Vesta
586
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
0–6
HIFK
585
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/valkoinen
2–1
Kampparit/Musta
592
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
2–0
WP 35
651
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
7–2 (4–2)
Akilles
570
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
6–0
JPS/valkoinen
600
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
1–5
Vesta
598
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
7–0
HIFK/12 valkoinen
652
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Narukerä Punainen
1–9 (1–4)
HIFK
572
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
HIFK
10–1
Kampparit/Musta
590
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
3–4
Vesta
591
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
7–0
HIFK/12 valkoinen
577
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–1
JPS/valkoinen
576
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/sininen
4–4
Veiterä
610
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
1–1
WP 35
588
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–0
Kampparit/Musta
589
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
4–2
Botnia Sininen
607
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
1–2
Narukerä Punainen
653
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
16–0 (6–0)
OLS Keltainen
573
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
9–0
JPS/valkoinen
608
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
7–3
WP 35
593
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
3–4
Vesta
654
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Kampparit Musta
6–2 (1–0)
Kampparit Valkoinen
561
U18
U18
9.3.
Hänni, Mikkeli
Kampparit
4–2 (1–0)
Narukerä
580
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–3
Veiterä
575
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
5–0
JPS/valkoinen
601
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/punainen
5–2
Botnia Sininen
569
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
12–1
Kampparit/Musta
603
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
WP 35
4–0
HIFK/12 valkoinen
602
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
2–2
OLS/keltainen
655
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Narukerä Punainen
9–2 (6–1)
OLS Keltainen
574
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Akilles
3–0
Kampparit/Musta
595
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
3–1
Vesta
599
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
2–3
Botnia Sininen
578
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–1
HIFK
604
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
0–2
OLS/keltainen
596
U12YL
U12 lopputurnaus
9.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Narukerä Punainen
5–2
HIFK/12 valkoinen
656
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Akilles
12–2 (6–2)
Kampparit Valkoinen
560
U18
U18
9.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
JPS
9–5 (4–1)
Helsinki
- Su 10.3.2024
- Su 10.3.
657
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
10–1 (6–1)
HIFK
611
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
11–1 (6–1)
Narukerä Punainen
612
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
6–2 (4–0)
JPS/punainen
633
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
0–5
WP 35
630
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
0–6
Botnia Sininen
613
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
11–5 (6–4)
OLS/keltainen
614
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
Akilles
4–2 (3–1)
Vesta
627
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
2–1
HIFK/12 valkoinen
658
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Kampparit Musta
3–1 (2–0)
JPS
629
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
2–0
HIFK/12 valkoinen
628
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
1–2
Botnia Sininen
659
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
OLS Keltainen
13–0 (7–0)
Kampparit Valkoinen
623
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Narukerä Punainen
3–10 (3–7)
OLS/keltainen
624
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/punainen
7–8 (2–1)
Vesta
634
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
10–0
HIFK/12 valkoinen
632
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/Musta
0–4
WP 35
631
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
1–5
Botnia Sininen
660
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Narukerä Punainen
8–7 (4–3)
Akilles
619
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
16–8 (7–5)
OLS/sininen
620
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
8–1 (4–1)
Akilles
635
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
3–1
Kampparit/Musta
636
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
6–0
HIFK/12 valkoinen
661
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
HIFK
9–0 (4–0)
JPS
621
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/sininen
9–3 (4–2)
Akilles
625
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
Narukerä Punainen
2–7 (0–2)
JPS/punainen
665
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/valkoinen
5–1 (3–1)
Kampparit/Musta
662
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
10.3.
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
6–1 (5–0)
Kampparit Musta
622
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–8 (4–3)
HIFK
626
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/keltainen
9–2 (3–1)
Vesta
664
U12YL
U12 lopputurnaus
10.3.
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
4–2 (2–1)
WP 35
99 ottelua