Toggle navigation
Tulospalvelu
Seurat
Live
Bandyliiga
Miesten Bandyliiga
Naisten Bandyliiga
Suomen Cup
Miesten Suomen Cup
Naisten Suomen Cup
Aikuiset
Divari
PIC Hki
Internationals
Nuoret
Nuorten Bandyliiga
Turnaukset
U18
U16
U14
U14 Lopputurnaus
U12
U12 lopputurnaus
U12 Alempi lopputurnaus
U10
U8
PP12
PP10
PP8
Kentät
Jäähallit
Pääkaupunkiseutu
Suomi
Kalenteri
Suosikit
Arkisto
Kirjaudu
9.3.
11.3.
Vain tämä kilpailu
Näytä tuomarit
Kenttä
Loistokoti Areena - Jkylä
Pallokenttä p1, Porvoo
Pallokenttä p2, Porvoo
Pallokenttä p3, Porvoo
Sarja
U12 lopputurnaus
U14 Lopputurnaus
Etsi
Nro
Sarja
Sarja
Kenttä
Koti
Vieras
611
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
11–1
(6–1)
Narukerä Punainen
612
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
6–2
(4–0)
JPS/
punainen
633
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/
valkoinen
0–5
WP 35
657
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
10–1
(6–1)
HIFK
630
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/
Musta
0–6
Botnia Sininen
613
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/
sininen
11–5
(6–4)
OLS/
keltainen
614
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
Akilles
4–2
(3–1)
Vesta
627
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/
Musta
2–1
HIFK/
12 valkoinen
629
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/
valkoinen
2–0
HIFK/
12 valkoinen
658
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
Kampparit Musta
3–1
(2–0)
JPS
628
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
1–2
Botnia Sininen
659
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
OLS Keltainen
13–0
(7–0)
Kampparit Valkoinen
623
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
Narukerä Punainen
3–10
(3–7)
OLS/
keltainen
624
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
JPS/
punainen
7–8
(2–1)
Vesta
634
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
10–0
HIFK/
12 valkoinen
632
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
Kampparit/
Musta
0–4
WP 35
631
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/
valkoinen
1–5
Botnia Sininen
660
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
Narukerä Punainen
8–7
(4–3)
Akilles
619
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
16–8
(7–5)
OLS/
sininen
620
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
HIFK
8–1
(4–1)
Akilles
635
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/
valkoinen
3–1
Kampparit/
Musta
636
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
WP 35
6–0
HIFK/
12 valkoinen
661
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
HIFK
9–0
(4–0)
JPS
621
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
OLS/
sininen
9–3
(4–2)
Akilles
625
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
Narukerä Punainen
2–7
(0–2)
JPS/
punainen
665
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
JPS/
valkoinen
5–1
(3–1)
Kampparit/
Musta
662
U14LOPPU
U14 Lopputurnaus
Loistokoti Areena - Jkylä
Veiterä
6–1
(5–0)
Kampparit Musta
622
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p1, Porvoo
Veiterä
7–8
(4–3)
HIFK
626
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p2, Porvoo
OLS/
keltainen
9–2
(3–1)
Vesta
664
U12YL
U12 lopputurnaus
Pallokenttä p3, Porvoo
Botnia Sininen
4–2
(2–1)
WP 35